Kvety nielen v svadobnej kytici

Obrázok ku blogu Kvety nielen v svadobnej kytici

Svadobná kytica, označovaná aj ako kvetinový šperk každej nevesty môže byť klasická, extravagantná, alebo aj netradičná. Shine Production pracuje so skúsenými a kreatívnymi floristkami, ktoré vám zaranžujú tú najkrajšiu svadobnú kyticu. K zvolenej svadobnej kytici doladíme pierko pre ženicha, ktoré bude zdobiť jeho svadobný oblek. Tým sa to však nekončí, trendy vo floristike napredujú a preto ponúkame aj množstvo kvetinových doplnkov nielen pre nevesty, ale aj svadobné družičky.

Krásny kvetinový šperk môže zdobiť svadobný účes, či už zvolíte vlasy uhladené alebo rozpustené. Farebnú kombináciu a druh kvetín volíme podľa výberu svadobných šiat a svadobnej kytičky. Pri tvorbe všetkých kvetinových aranžmánov pracujeme s detailami.Svadobné prstienky nie sú len krásnym šperkom, mladomanželia si ho vymieňajú na znak spojenia a lásky. Tento okamih je počas svadobného obradu jedným z najkrajších momentov a preto aj my spájame krásu šperku a krásu kvetu formou kvetinového vankúšika, na ktorom sú počas svadobného obradu prstienky položené.

 

Kvetinové náramky nechávajú vyniknúť jemnú krásu kvetov, ktoré zdobia ruku družičky. Vyrábame ich výhradne zo živých kvetov, ktoré sú sezónne na trhu a v rôznych prevedeniach

Na tvorbe svadobného editoriálu v spolupráci so svadobnou a eventovou agentúrou Shine Production, sa podielali Očarujúca.sksvadobný salón Naive (svadobné šaty Jesus Peiro z kolekcie Orient Express), požičovňa spoločenských šiat Dress for ples a Art Hotel Kaštieľ v Tomášove.