Referencie


Fotografia Mimi a Peťo
Mimi a Peťo

"Skvelé služby, rýchla a jasná komunikácia, veľká nápaditosť, profesionálny a zodpovedný prístup, vrelo odporúčam všetkým, ktorí chcú mať všetko zmáknuté do najmenších detajlov na 100% bez stresu a námahy."

Fotografia Zuzka a Miško
Zuzka a Miško

"Prípravy na svadbu sú veľmi náročnou záležitosťou každej budúcej nevesty a každá chce mať svoju svadbu rozprávkovú a nezabudnuteľnú.  Moja svadba bola tou, akú som si vždy želala a o ktorej som dlho snívala. Romantická, výnimočná,
čipková, žiarivá a dokonalá so spokojnými hosťami, s ktorými sme sa bavili až do svitania ;-) Za splnenie mojich svadobných želani ĎAKUJEM tímu SHINE Production. Ich práca je kreatívna, nadčasová, trendy, výnimočná a dokáže naplniť rozprávkové želania.
ĎAKUJEM ;-)"

Fotografia Paulína a Brian
Paulína a Brian

"Dodatočne ďakujem za skvele odvedenú prácu. Svadba dopadla super, boli sme maximálne spokojní. Sme veľmi spokojní, dopadlo to nad očakávania a poslední hostia odišli o 6:00. Ďakujem ešte raz, budem určite odporúčať."

Fotografia Miška a Maťo
Miška a Maťo

"Ďakujeme, za to, že ste nám splnili sen o krásnej svadbe...v nádhernom prostredí a ako som povedal bolo to krajšie ako som si kedy vedela predstaviť :-) My dvaja, naši priatelia aj rodina, všetci sa nadchýnali :-) takže jedine čo viem povedať je, že Vám patri naše veľké ĎAKUJEM ! Verím, že ešte bude príležitosť a naše cesty sa ešte stretnú. Moja kytica bola nádherná! Veľa inšpirácií a tvorivých chvíľ. Pre mňa ste umelci."

Fotografia Katka a Rasťo
Katka a Rasťo

"Boli sme maximálne spokojní. Všetkým sa výzdoba, kvety, detský kútik a aj prostredie veľmi páčili. Celá svadba dopadla na jednotku s hviezdičkou. Užili sme si to ako sa patri. Moje obavy a stres, ktorý som predtým z toho mala, boli úplne zbytočné. Ale to človek nikdy dopredu nevie. ĎAKUJEME Vám veľmi pekne, lebo aj vďaka Vám bola naša svadba pre všetkých nezabudnuteľným zážitkom. Oceňujeme tiež veľmi príjemnú a ústretovú spoluprácu."

Fotografia Ivana a Michal
Ivana a Michal

"Chcela by som sa Vám touto cestou veľmi pekne poďakovať za perfektné zvládnutie nachystania sály na našu svadbu. Výzdoba bola neskutočne krásna (ani som netušila, že ako to pekne vyjde vo finále), takisto aj kytica, pierka a náramok."

Fotografia Lucia a Pali
Lucia a Pali

"Začnem jednym obrovskym a nekonečným ĎAKUJEM,ozaj za všetko.Naš svadobný den bol krásny, nádherný,proste dokonalý.Cítila som sa ako v rozprávke,len škoda že to tak rýchloskončilo.
Si perfektna organizatorka a usetrila si mi kopu starosti a casu .Naozaj vsetko bolo dokonale,na tento den budeme vsetci spominat velmi dlho....
Ešte raz veľmi krasne dakujem
Shine production mozem dalej len odporucit"

Fotografia Daniela
Daniela

"S vašou výzdobou som bola veľmi spokojná. Doteraz počúvame od našich hostí, aké sme mali krásne kvety. Aj po svadbe vydržali dlho vo vázach."

Fotografia Magdaléna
Magdaléna

"Veľmi sa chcem poďakovať za úžasnú výzdobu! Bolo to všetko podľa mojich najnáročnejších predstáv a ešte lepšie! Ste skvelá! Mala som šťastie, že som na Vás natrafila!!"

Fotografia Nikola a Richard
Nikola a Richard

"Ďakujeme veľmi pekne! Všetko bolo úplne perfektné, kvety a výzdoba boli dokonalé. Boli sme nadmieru spokojní :)"

Fotografia Sisa a Miro
Sisa a Miro

"Zuzka naaadherné to bolo! Výborná organizácia, koordinácia celého dňa. :) Vďaka Vám sme si to užili na maximum. No a Funkiez bola proste čerešnička na torte."

Fotografia Katka a Martin
Katka a Martin

"Ďakujem Vám ešte raz veľmi pekne, za všetku podporu pri príprave aj počas samotnej svadby. Teraz keď pozerám fotky, tak vidím, aká úžasná svadba to bola - so všetkým sme boli nadmieru spokojní. Bez Vás by som to určite nedokázala. Ďakujeme ešte raz!"

Fotografia Eva a Michal
Eva a Michal

"Ďakujeme Vám veľmi pekne za spoluprácu:). Svadobná kytica bola prekrásna, bohatá. Náramky taktiež. Sála bola prekrásne vyzdobená, priam čarovná:) Ešte raz sa chcem poďakovať a ak sa niekto bude do budúcna pýtať ma výzdobu a kvietky, odporučime vás:)"

Fotografia Alicka a Martin
Alicka a Martin

"Zuzanke ďakujeme za osobný, vnímavý a proaktívny prístup. V osobe Zuzanky získate aj skúseného, aj inšpirujúceho poradcu, šikovného manažéra, ktorý Vám dá aj náležitú slobodu pri koncipovaní Vášho dňa :). Naša svadba bola vďaka SHINE Production v osobe Zuzanky a jej tímu o to nádhernejšia. Vrele odporúčame všetkým nastávajúcim manželom :) !"

Fotografia Aďka a Andrej
Aďka a Andrej

"Keď sme začali plánovať svadbu, tak otázka výzdoby bola jasná, keďže prácu Shine Production sme poznali. A nesklamali, práve naopak :) opäť prekvapili úžasnými detailami, všetko sa perfektne dopĺňalo a od samotných hostí sme dostali veľké množstvo pozitívnych ohlasov. Ďakujeme!!"

Fotografia Lucka a Peťo
Lucka a Peťo

"Absolútne prvá a jediná voľba,čo sa týka svadobnej kytice a výzdoby s citom pre každý detail. Keď k tomu prirátam absolútne milý a profesionálny prístup bez jedinej chybičky - nič viac si človek nemôže želať. Naša svadba bola nádherná aj vďaka prekrásnej výzdobe od Shine Production!! Ďakujem Zuzka z celého srdca."

Fotografia Zuzka a Antoine
Zuzka a Antoine

"Zuzka, veľmi pekne ďakujeme za úžasnú svadbu! :Všetko bolo perfektne zorganizované a dokonalé, či už výzdoba, kytica, alebo ostatné dôležité "drobnosti", ale čo je najdôležitejšie - tvoj prístup bol počas celej prípravy a celej svadby veľmi profesionálny a zároveň priateľský. Jednoducho najlepšie rozhodnutie!!! "