SHINE Girls

Obrázok ku blogu SHINE Girls To sme my - vaše SHINE Girls (Janka, Veronika, Diana, Zuzana). V srdci každej z nás si za tie spoločné roky našla SHINE Production svoje miesto. Presvedčte sa o tom sami.
JANKA - floristka
Práca s kvetmi ma napĺňa od útleho detstva. Moja maminka má narodeniny vo februári, spomínam si ako som jej kvety vystrihovala z papiera a potom jej z nich viazala kytičku.Som nesmierne vďačná, že môžem spolupracovať s agentúrou Shine production, pretože sme mladí a vždy dobre naladení tím, ktorý sa snaží aby každá svadba bola svojim originálom. Sledujeme najnovšie trendy a plníme nevestám všetky želania. Celá svadba je prepracovaná do posledných detailov.Každé ráno či už ide o piatok, sobotu či iný deň sa teším, keď sa spolu stretneme a pustíme sa do práce.
VERONIKA - dekorácie
Myslím ze každý kto ma pozná , môže so mnou súhlasiť, že som dynamický človek, ktorý potrebuje stále nové podnety. A preto som súčasťou agentúry Shine. Tá, si ziskala moje srdce, tým že necháva zažiariť svoje nevesty nenapodobiteľným spôsobom. Každá svadba je odlišná a nikdy to nie je o rutine. Navyše nakoľko som veľký romantik a idealista, zo srdca ma napĺňa sledovať šťastné konce (ci začiatky ?!) ľudí, ktorých pri svojej práci stretávam. Teší ma, že náš tím nie je len o vysokej profesionalite, ale s dievčatami zažívame veľa zábavy, rozumieme si po ľudskej stránke a stali sa z nás dobré kamarátky.
DIANA - dekorácie, koordinácia
S agentúrou SHINE Production spolupracujem od leta 2015. Pamätám si ako by to bolo dnes keď mi Zuzka ponúkla spoluprácu v rámci dekorovania a koordinovania svadieb. Moja kreatívna duša, ktorá miluje vymýšľať rôzne doplnky a dekorácie v momente zaplesala.Asi ako každé malé dievča, aj ja som obdivovala nevesty v krásnych bielych šatách, krásne kvety a honosne vyzdobené svadobné priestory. Film “Svadby podľa Mary” s JLo v hlavnej úlohe som mohla pozerať dookola. Samozrejme, ani vo sne by mi nenapadlo, že o pár rokov neskôr sa stanem aj ja súčasťou špičkovej agentúry SHINE.Do dnešného dňa sa nám podarilo zorganizovať už naozaj množstvo svadieb, či už tie symbolické v kruhu rodiny, až po tie najhonosnejšie s naozaj veľkým počtom ľudí. Výnimkou nie sú ani zahraničné svadby, čo mňa osobne teší najviac, pretože milujem spoznávať zvyky a tradície rôznych kultúr.Práca na svadbách je niekedy naozaj náročná, nie len na čas. Dekorovanie, koordinácia veľakrát do skorých ranných hodín, dohliadanie na dodávateľov aby bolo všetko tip top dá zabrať. Ale vidieť svadobčanov s rozžiarenými očami ako si užívajú bezstarostne ich veľký deň je to, prečo to robíme a ten pocit ma nesmierne napĺňa.Som naozaj veľmi hrdá a vďačná za to, že som súčasťou tohto skvelého a profesionálneho tímu dievčat. A ešte viac som vďačnejšia za to, že okrem toho, že sme super kolegyne, sme aj výborné kamošky. Je skvelé ísť s nimi večer do mesta na vínko a porozprávať sa nielen o svadbách.
ZUZANA - zakladateľka agentúry, koordinácia
Agentúru SHINE Production som založila v roku 2010. Cestu k tejto práci som si našla úplne náhodou a už v priebehu krátkeho času ma naplno dostala. Aj po toľkých rokoch sa mi pri každom svadobnom obrade tisnú slzy do očí. Každá svadba má svoj príbeh a každú prežívam spolu s našimi nevestami od úplného začiatku až do skončenia svadby Počas niekoľko mesačnej spoločnej prípravy sa medzi nami vytvorí určité puto a stáva sa, že ostávame v kontakte aj po svadbe. Vidím, ako sa vyvíja ich príbeh lásky a ako sa im rozrastá rodina. Som vďačná aj za moje ostatné SHINE Girls, s ktorými je každá príprava svadby jedinečná, veselá a profesionálna. ❤️