Svadba v raji

Obrázok ku blogu Svadba v raji

Svadba v raji - Príbeh krásnej "prešovčanky" Evi

Ako dievča som si predstavovala svadbu v pritomnosti celej rodiny, prežiť pocit ako ma vedie môj drahý otec k oltáru, mať svoju rodinu a priateľov v tento nádherny deň pri sebe a mať aspoň 100 hosti. :) vo vysnívanom kostole v rodnom meste v Prešove, ktorý som si obľúbila od malička.

Ale život niekedy zamieša karty a zamieri iným smerom. :)
Zaľúbila som sa do šarmantného hawaiského muža a svadba sa uskutočnila rýchlejšie, ako som očakávala.

Moja svadba bola síce malá, chýbali tam ľudia, ktorých mám rada, ale svadba bola napriek tomu očarujúca, so všetkými pocitmi, ktoré k svadbe patria.

A nielen to, bola to svadba v raji.

Hawaii bol v mojom srdci od malička, toto magické miesto si obľúbi každý, kto ho raz navštívi.

Moja svadba na pláži ostrova Maiu bola úžasna, precítila som ju do hĺbky svojej duše aj napriek istej predsvadobnej nervozite, ktorá bola a určite je potrebná. :)

Svadba na pláži, bosé nohy, závan morských vĺn sa nedá úplne popísať. Je to potrebné zažiť.

Svadobná hostina na ktorej sa servírovali exotické jedlá a nápoje, hrala hawaiská hudba a tancovalo sa pod holým nebom boli dokonalým zavŕšením našej svadby.

Keďže ostávam žiť na Hawai a svadobná agentúra Shine Production bola v minulosti súčasťou môjho života (podielala som sa na zrode tejto agentúry) ,dohodli sme sa na vzájomnej spolupráci - organizovanie svadieb na Hawai. Všetky prípravy so svadbou na tomto krásnom mieste vám vzájomne skoordinujeme a pripravíme podľa vašich predstáv.Svadbu na Hawai môžete súčasne spojiť so svadobnou cestou :-)