Svadobná agentúra

Máte už termín svojej svadby? Dajte nám vedieť a my vám pomôžeme pripraviť váš najkrajší deň v živote, ktorého prípravy nebudú pre vás hektické a stresujúce. Podľa požiadaviek klienta prispôsobujeme termín aj miesto stretnutia.
Obrázok k službe Výber svadobného priestoru

Výber svadobného priestoru

Výber priestoru svadobnej hostiny sa odvíja nielen od počtu pozvaných hostí, ale aj od charakteru svadby.

Neviete sa rozhodnúť, či zvoliť romantický priestor alebo priestor s krásnym výhľadom na okolie, prípadne pozvať všetkých hostí na svadobnú párty pod holým nebom?

Poradíme vám s výberom priestoru, pripravíme pre vás prezentáciu a zorganizujeme obhliadku priestoru. Vďaka tomu zistíte, akou atmosférou priestor "dýcha" a či je vhodný na oslavu vášho jedinečného dňa.

Obrázok k službe Svadobný obrad

Svadobný obrad

Rozmýšľate, či tá chvíľa, ktorá býva najkrajším okamihom celého svadobného dňa sa má odohrať v chráme, kostole, kaplnke alebo v prípade civilného obradu v altánku alebo na úradnej pôde?

V prípade akejkoľvek vašej voľby, bude našou úlohou tomuto priestoru dodať noblesu a krásu, ktorá z tejto udalosti vyžaruje a zanechá vo vás najkrajšie spomienky na miesto, kde ste si povedali svoje "ÁNO".
Obrázok k službe Svadobné oznámenia a svadobné tlačoviny

Svadobné oznámenia a svadobné tlačoviny

Svadobné oznámenia podliehajú trendom a preto vám poradíme, ktoré oznámenia sú práve IN.

V našej ponuke nájdete menší výber ale o to kvalitnejší. K svadobným oznámeniam dolaďujeme aj ďalšie svadobné tlačoviny, ktorými sú Menu karty, Menovky, Vignety, Zasadací poriadok atď.

Kvalita tlačových produktov je pre nás veľmi dôležitá.
Obrázok k službe Svadobné menu

Svadobné menu

Spojenie správne zvoleného svadobného menu a nápojového lístka by malo byť pre všetkých hostí maximálnym gurmánskym zážitkom.

My vám pomôžeme zostaviť kombináciu jedál a vín, ktoré toho budú súčasťou a ktoré vyčaria úsmev na tvári všetkým pozvaným svadobným hosťom.

Aj v prípade servírovania svadobnej hostiny mimo priestorov reštaurácie :-)
Obrázok k službe Svadobná kytica

Svadobná kytica

Výber kvetín a typ svadobnej kytice musí ladiť k svadobným šatám.

Svadobné kytice môžu byť klasické, extravagantné, netradičné, ktoré určite žiadna iná nevesta nemala alebo aj svadobné kytice z lúčnych kvetov.

Naša agentúra pracuje so skúsenými floristkami, ktoré vám zaranžujú tú najkrajšiu svadobnú kyticu.
K zvolenej svadobnej kytici doladíme pierko pre ženicha, ktoré bude zdobiť jeho svadobný oblek.
Obrázok k službe Kvetinová výzdoba a svadobné dekorácie

Kvetinová výzdoba a svadobné dekorácie

Dekorácie a kvetinovú výzdobu svadobných priestorov, či sa jedná o interiér alebo exteriér ladíme vo vybranom farebnom tóne alebo vo vybranom štýle, ktorý si svadobčania zvolia.

Nepodceňujeme výzdobu miesta svadobného obradu a pri dekorovaní a tvorbe kvetinových aranžmánoch pracujeme s detailami.

Z nádherných kvetín, sviečok, textílií a rôznych doplnkov vytvoríme priestor presne podľa vašich predstáv.
Obrázok k službe Svadobný účes, svadobné líčenie

Svadobný účes, svadobné líčenie

Vlasy sú korunou krásy. V svadobný deň to platí dvojnásobne.

Prenechajte prípravu svadobného účesu odborníkom, ktorí vám na predsvadobných konzultáciach poradia a v deň vašej svadby vytvoria krásny svadobný účes.

Vďaka šikovným rukám vizážistiek bude vaša tvár dokonale nalíčená a pripravená.

V tento deň musíte zažiariť.
Obrázok k službe Hudba

Hudba

Tóny hudby vás budú sprevádzať počas celého svadobného dňa, počnúc slávnostným obradom a končiac veselou zábavou.

Vieme vám zabezpečiť hudbu, ktorá zvýrazní emócie počas obradu v podaní krásnych tónov hudobných nástrojov, ktorými môžu byť harfa, flauta, husle, kontrabas. Všetky hudobné nástroje môžu byť doplnené aj o krásny hlas speváčky.

Večerná zábava môže byť nielen v "réžii" skúseného DJ-a, ale aj kapely, ktorá rozprúdi zábavu. Naša agentúra disponuje širokou databázou hudobníkov na našej scéne, vieme vám zabezpečiť nielen tradičné svadobné kapely, ale aj profesionálnych spevákov, speváčky alebo skupiny.
Obrázok k službe Očepčovanie

Očepčovanie

Sme radi, že aspoň niektoré svadobné tradície sú ešte vyhľadávané medzi novomanželmi aj v 21. storočí.

Chvíľa, ktorá sprevádza na svadbe premenu nevesty na ženu a ženícha na muža vyvolá v hosťoch silné emócie a zanechá hlboké spomienky.

Tento krásny moment vypĺňajú jedinečné hlasy profesionálnych folkloristiek, ktoré privádzajú nevestu pred ženicha. K očepčovaniu vieme zabezpečiť aj tradičné ľudové ženské aj mužské kroje.
Obrázok k službe Svadobná torta a zákusky

Svadobná torta a zákusky

Tradícia svadobnej torty siaha až do roku 1858.

Svadobná torta nemôže chýbať na žiadnej svadbe a krájanie torty manželmi býva častokrát (okrem hádzania svadobnej kytice a podväzku) akt, na ktorý čakajú všetci hostia.

Pretože kreatíva je pri tvorbe svadobnej torty veľmi rozsiahla, svadobná torta môže mať tvar srdca, oválov, prípadne rôznych motívov, ktoré sa viažu k zvolenému charakteru svadobnej zábavy. Plnky sú tiež veľmi rozmanité. Populárne ozdoby na torty sú jednoznačne živé kvety.

Doporučujeme malé svadobné zákusky, tzv. Mignonky, ktorých výber je veľmi pestrý a tak, každý svadobný hosť vládze ochutnať viac druhov zákuskov. Pre svadobných hostí vieme zabezpečiť aj iné druhy vhodných a nielen na pohľad lákajúcich doplnkov, ktorými môžu byť francúzske makrónky, cupcakes, ovocné kytice a mnoho ďalších.

Spolupracujeme iba s vybranými dodávateľmi, ktorí majú pozitívne referencie.
Obrázok k službe Svetelné zabezpečenie

Svetelné zabezpečenie

Pohľad na horiace sviečky v priestore alebo v exteriéri je stále najžiadanejším "svetelným prvkom".

Podľa želania vám zabezpečíme aj farebné efekty, farebne atmosférovo nasvietený svadobný priestor alebo kostol alebo laserové nápisy mien svadobčanov, ktoré rotujú v sále počas svadobnej hostiny.

V súčasnosti, trendom na svadbách je aj farebné osvetlenie miesta svadobnej hostiny. Krásne farebne podsvietený svadobný stôl alebo svetelná stena za svadobným stolom môžu byť krásnym a jednoduchým doplnkom výzdoby.
Obrázok k službe Foto-Videozáznam

Foto-Videozáznam

Ach, tie spomienky. Najkrajšie momenty z vášho svadobného dňa zachytí iba skúsený fotograf.

Nepodceňujte výber fotografa alebo kameramana. Moderné technológie napredujú a my samozrejme za nimi nezaostávame. Fotografie alebo videozáznam z vašej svadby zveríme do rúk skúseným fotografom a kameramanom, ktorých nielen pracovný nástroj je zárukou kvality. Šikovné oko fotografa zachytí tie správne momenty.

Po vzájomnej dohode s tvorcom videa je možnosť voľby výroby a úpravy videozáznamu, svadobného klipu, ale tiež výberu podmazovej hudby do svadobného klipu atď.
Obrázok k službe Darčeky pre hostí

Darčeky pre hostí

Prejavenie vďaky svadobným hosťom sa dá realizovať formou darovania rôznych darčekov.

V tomto prípade býva kreatíva naozaj bohatá. Poradíme vám so správnym výberom.
Obrázok k službe Doprava

Doprava

Je niekoľko spôsobov, ktoré si môžete zvoliť ako prepravu na svadobný obrad alebo svadobnú hostinu.

Vieme vám zabezpečiť nielen kone pod kapotou krásnych nablískaných limuzín a luxusných automobilov, ale aj kone, ktoré vás v koči privezú na svadobný obrad. S hosťami sa môžete na miesto svadobnej hostiny prepraviť aj bratislavským prešporáčikom.

Všetky zvolené prostriedky zdobíme krásnymi kvetinovými a dekoračnými prvkami.
Obrázok k službe Vlastná svadobná pieseň

Vlastná svadobná pieseň

Máte spoločnú obľúbenú pieseň alebo chcete svojho partnera/partnerku prekvapiť netradičným darčekom na svadbu?

Ponúkame vám možnosť naspievať s hudobným podkladom túto pieseň v hudobnom štúdiu, s ktorým spolupracujeme. Hudobé podklady podľa vášho výberu zabezpečíme. Vami naspievanú pieseň vám dodáme na CD nosiči s grafickým podkladom, aký si zvolíte /napr. Fotografia s dátumom svadby).

Nie je nič krajšie ako spečatiť svoju lásku zaľúbenou piesňou vo vlastnom podaní.