Často kladené otázky

Za úvodnú osobnú konzultáciu si neúčtujeme žiadny poplatok.  Teším sa,  že sa osobne spoznáme a porozprávame konkrétnejšie o vašej svadbe.

Po úvodnej osobnej konzultácii, kde zistím aké sú vaše predstavy o výzdobe a aké ďalšie služby od nás potrebujete zabezpečiť, vám vypracujem svadobný koncept a cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky zasielame zmluvu, v ktorej sú uvedené všetky podmienky spolupráce (platobné, možnosť úpravy cenovej ponuky atď). Počet našich osobných stretnutí závisí od počtu zvolených služieb, ktoré pre vás zabezpečíme  a od  veľkosti svadby. Termíny aj miesto stretnutí prispôsobujeme vám. Často krát počas plánovania svadby komunikujeme s nevestami aj cez telefón alebo whtsp. 

Jednotný cenník na svadobnú výzdobu nemáme. Každá svadba je jedinečná a ku každej svadbe pristupujeme individuálne. Cenovú ponuku na svadobnú výzdobu vám vypracujeme po konkrétnejšej špecifikácii vašich predstáv o svadobnej výzdobe. 

Koordinátorka bude s vami počas celého plánovania svadby, vypracuje časový harmonogram svadby a v deň svadby kontroluje dodávateľov a preberá zodpovednosť za všetko, čo bolo naplánované. Koordinátorka je tu nielen pre vás ale aj pre vašich hostí. Služby koordinátora oceňujú aj hostia, ktorí prichádzajú na svadobný obrad a netušia kde konkrétne sa majú usadiť alebo keď hostí koordinujeme v rámci spoločného presunu z miesta obradu na miesto hostiny. Bližšie info získate v sekcii Služby Plánovanie a koordinácia svadby alebo na našom osobnom stretnutí. 

Pre vaše detičky na svadbe zabezpečíme detský kútik a pri väčšom počte detí zabezpečíme aj  animátorky, ktoré pre vaše deti pripravia rôzne kreatívne dielne. V obľube je aj maľovanie na tvár alebo trblietavé tetovanie pre vaše detičky, prípadne vystúpenie kúzelníka. 

Samozrejme áno. Ak sa vám zmení počet hostí, buď sa navýši alebo zníži, cenovú ponuku upravíme podľa aktuálneho stavu. Najneskôr 14 dní pred svadbou by sme už potrebovali finálny počet hostí, ale nepredpokladáme, že tak krátko pred svadbou by sa vám rapídne menil počet hostí. Všetky podmienky úprav cenovej ponuky budete mať uvedené aj v zmluve.

Áno. Zabezpečujeme nielen kompletné svadobné služby (svadba na kľúč) ale aj čiastkové svadobné služby. Kontaktujte nás a priblížte nám viac vašu predstavu, aby sme vám vypracovali vašu cenovú ponuku. 

V prípade, že ste si ešte nevybrali priestor na svadbu, vieme vám odporučiť vhodný priestor. Spolupracujeme s krásnymi a výnimočnými svadobnými priestormi. Správny výber priestoru závisí od počtu hostí, od charakteru priestoru a od preferovanej vzdialenosti. Zoznam našich partnerských svadobných priestorov nájdete v sekcii Partneri.

Zahraničných svadieb každý rok organizujeme niekoľko. Nie je problém spojiť sa online a plánovať svadbu takýmto spôsobom. Stalo sa nám aj to, že sme s nevestou komplet plánovanie a organizáciu svadby komunikovali online a prvýkrát sme sa stretli 2 týždne pred svadbou, keď prišla na Slovensko. 

Svadby organizujeme už od roku 2010. V tomto segmente máme bohaté skúsenosti, spolupracujeme s top dodávateľmi a máme profesionálny tím ľudí, ktorí na všetko dohliada. Prinášame aktuálne trendy a nápady. Najviac o našej práci asi prezradia referencie z našich svadieb – Referencie.

Pre mňa je ale veľmi dôležité aj osobné stretnutie, kde sa môžeme bližšie spoznať