O nás

Sme SHINE Production

V srdci každej z nás si za tie spoločné roky našla SHINE Production svoje miesto. Presvedčte sa o tom sami.

ZUZANA - zakladateľka svadobnej agentúry, wedding planner, koordinácia

Agentúru SHINE Production som založila v roku 2010. Pred založením agentúry som pracovala niekoľko rokov ako event manager a pripravovala menšie aj veľké eventy. Najväčsí event, ktorý som organizovala bol pre viac ako 1000 ľudí.  Cestu k svadobnému businessu som si našla úplne náhodou, a v priebehu krátkeho času ma táto práca naplno dostala. Milujem prácu s emóciami a po spoznaní vášho osobného čara sa ho snažím zakomponovať do procesu svadby. 

Aj po toľkých rokoch sa mi pri každom svadobnom obrade tisnú slzy do očí. Každá svadba má svoj príbeh a každú prežívam spolu s vami – s našimi nevestami, od úplného začiatku až do skončenia svadby. Počas niekoľko mesačnej spoločnej prípravy sa medzi nami vytvorí určité puto a stáva sa, že ostávame v kontakte aj po svadbe. Vidím, ako sa vyvíja váš príbeh lásky a ako sa vám rozrastá rodina. Som vďačná aj za moje ostatné SHINE Girls, s ktorými je každá príprava svadby jedinečná, veselá a profesionálna. 

JANKA – floristka

Práca s kvetmi ma napĺňa od útleho detstva. Moja maminka má narodeniny vo februári, spomínam si ako som jej kvety vystrihovala z papiera a potom jej z nich viazala kytičku.Som nesmierne vďačná, že môžem spolupracovať so svadobnou  agentúrou SHINE Production, pretože sme mladí a vždy dobre naladení tím, ktorý sa snaží aby každá svadba bola svojim originálom.

Sledujeme najnovšie trendy a plníme nevestám všetky želania. Celá svadba je prepracovaná do posledných detailov. Každé ráno či už ide o piatok, sobotu či iný deň sa teším, keď sa spolu stretneme a pustíme sa do práce.

VERONIKA – dekorácie

Myslím že každý kto ma pozná , môže so mnou súhlasiť, že som dynamický človek, ktorý potrebuje stále nové podnety. A preto som súčasťou svadobnej agentúry SHINE Production. Tá, si ziskala moje srdce, tým že necháva zažiariť svoje nevesty nenapodobiteľným spôsobom. Každá svadba je odlišná a nikdy to nie je o rutine.

Navyše nakoľko som veľký romantik a idealista, zo srdca ma napĺňa sledovať šťastné konce (či začiatky ?!) ľudí, ktorých pri svojej práci stretávam. Teší ma, že náš tím nie je len o vysokej profesionalite, ale s dievčatami zažívame veľa zábavy, rozumieme si po ľudskej stránke a stali sa z nás dobré kamarátky.

JANKA – dekorácie, koordinácia

Napriek tomu, že profesionálne sa pohybujem skôr v tom biznis svete, veľmi som sa potešila, keď ma Zuzka prijala do svojho tímu svadobných dekoráteriek a kooridinátoriek. Práca na dekorovaní a následne na koordinovaní svadieb je pre mňa takým „útekom“ z toho každodenného biznis sveta do „svadobnej rozprávky“. Podľa mňa je svadba oslava lásky a to nielen snúbencov pre ktorých pripravujeme neskutočný zážitok, ale aj pre všetkých nás, ktorí si týmto pripomenieme aké nádherné je milovať a byť milovaný. 

Teším sa na ten ranný ruch keď sa s dievčatami stretneme a postupne prázdny priestor premeníme na nádhernú sálu, kde si svoj deň užijú novomanželia a spolu s nimi aj ich hostia. Po dekorovaní nasleduje koordinácia, pre mňa druhá časť svadby a musím priznať, že je to náročná časť, ale o to krajšia. 

Spoznávame hostí, privítame ich a usmerňujeme, informujeme. Každá svadba je iná svojim programom a zložením hostí. Keď budem úprimná, najviac ma bavia zahraničné svadby. Sledovať svadobné zvyky iných kultúr a zároveň hosťom zo zahraničia priblížiť tie na naše zvyky, je to veľmi príjemné a osviežujúce. Proste je to zážitok. Náš Shine tím je plný profesionálov s ktorými vždy rada spolupracujem a vždy ich rada vidím či už na svadbe alebo aj mimo nej. Zuzka je v organizovaní svadieb profesionálka s dlhoročnými skúsenosťami a je mi veľkým potešením s ňou spolupracovať, teším sa na každú jednu svadbu, ktorú spolu ako Shine tím pripravíme. 

BEBA - dekorácie

Volajú ma Beba, od malička som kamarátkou majiteľky agentúry SHINE Production Zuzky Ristovej, vyrastali sme spolu na jednej ulici. Dodnes je to človek, na ktorého sa môžem vždy spoľahnúť. Dokonca som jej bola svedkom na svadbe.

V čase, keď sa rozhodla pre vlastnú svadobnú agentúru ma poprosila o pomoc pri prípravách na niektorých svadbách. Keďže mám blízko k aranžovaniu už od detstva a zároveň to bol výborný únik z každodenných všedných kancelárskych dní v zamestnaní, ocitla som sa v úžasnom kolektíve milých dievčat, ktoré rada stretávam a spoznávam v každej niečo odlišné a jedinečné. Tým pádom vieme vzájomne vytvoriť tú kúzelnú atmosféru pre budúce nevesty a plniť im sny prostredníctvom Zuzky.   Je tam vždy kúsok z každej z nás, a spája nás spoločná radosť, keď sa všetko  vydarí a výsledok je spokojný úsmev na tvári všetkých.

DIANA - dekorácie, koordinácia

S agentúrou SHINE Production spolupracujem od leta 2015. Pamätám si ako by to bolo dnes keď mi Zuzka ponúkla spoluprácu v rámci dekorovania a koordinovania svadieb. Moja kreatívna duša, ktorá miluje vymýšľať rôzne doplnky a dekorácie v momente zaplesala. Asi ako každé malé dievča, aj ja som obdivovala nevesty v krásnych bielych šatách, krásne kvety a honosne vyzdobené svadobné priestory. Film “Svadby podľa Mary” s J.Lo v hlavnej úlohe som mohla pozerať dookola. Samozrejme, ani vo sne by mi nenapadlo, že o pár rokov neskôr sa stanem aj ja súčasťou špičkovej svadobnej agentúry SHINE. 

Do dnešného dňa sa nám podarilo zorganizovať už naozaj množstvo svadieb, či už tie symbolické v kruhu rodiny, až po tie najhonosnejšie s naozaj veľkým počtom ľudí. Výnimkou nie sú ani zahraničné svadby, čo mňa osobne teší najviac, pretože milujem spoznávať zvyky a tradície rôznych kultúr. Práca na svadbách je niekedy naozaj náročná, nie len na čas. Dekorovanie, koordinácia veľakrát do skorých ranných hodín, dohliadanie na dodávateľov aby bolo všetko tip top dá zabrať. 

Ale vidieť svadobčanov s rozžiarenými očami ako si užívajú bezstarostne ich veľký deň je to, prečo to robíme a ten pocit ma nesmierne napĺňa. Som naozaj veľmi hrdá a vďačná za to, že som súčasťou tohto skvelého a profesionálneho tímu dievčat. A ešte viac som vďačnejšia za to, že okrem toho, že sme super kolegyne, sme aj výborné kamošky. Je skvelé ísť s nimi večer do mesta na vínko a porozprávať sa nielen o svadbách.

Vaše sny premeníme na skutočnosť!

V prípade záujmu o spoluprácu s našou agentúrou nás kontaktujte.
Tešíme sa na stretnutie s Vami.