Hudba na svadbu

Tóny hudby vás budú sprevádzať počas celého svadobného dňa, počnúc slávnostným obradom a končiac veselou zábavou do skorých ranných hodín. Vieme vám zabezpečiť live hudbu, ktorá zvýrazní emócie počas obradu v podaní krásnych tónov rôznych hudobných nástrojov. Skladby počas svadobného obradu tak môžu znieť prostredníctvom harfy, sláčikového kvarteta alebo krásny spev speváčky za dopvododu klavíra.

Večerná zábava môže byť nielen v „réžii“ skúseného DJ-, ale aj kapely, ktorá rozprúdi zábavu. Naša svadobná agentúra spolupracuje s rôznymi hudobníkmi na našej scéne, vieme vám zabezpečiť nielen tradičné svadobné kapely, ale aj profesionálnych spevákov, speváčky alebo hudobné skupiny. 

Máte spoločnú obľúbenú pieseň alebo chcete svojho partnera/partnerku prekvapiť netradičným darčekom na svadbu? Ponúkame vám možnosť naspievať s hudobným podkladom túto pieseň v hudobnom štúdiu, s ktorým spolupracujeme. Hudobné podklady podľa vášho výberu zabezpečíme. Nie je nič krajšie ako spečatiť svoju lásku zaľúbenou piesňou vo vlastnom podaní.

Chvíľa, ktorá sprevádza na svadbe premenu nevesty na ženu a ženícha na muža vyvolá v hosťoch silné emócie a zanechá hlboké spomienky. Tento krásny moment vypĺňajú jedinečné hlasy profesionálnych folkloristiek, ktoré privádzajú nevestu pred ženicha. K očepčovaniu vieme zabezpečiť  živú ľudovú kapelu ale aj tradičné ľudové kroje pre nevestu a ženícha.

Máte záujem o hudbu na svadbu?

E-mail

zuzana@shineproduction.sk

Telefónne číslo

+421 905 387 530

Galéria

Referencie

Vaše sny premeníme na skutočnosť!

V prípade záujmu o spoluprácu s našou agentúrou nás kontaktujte.
Tešíme sa na stretnutie s Vami.