Svadobná torta a candy bar

Tradícia svadobnej torty siaha až do roku 1858.
Svadobná torta nemôže chýbať na žiadnej svadbe a krájanie torty manželmi býva často krát akt, na ktorý čakajú všetci hostia. Pretože kreatíva je pri tvorbe svadobnej torty veľmi rozsiahla, svadobná torta môže byť niekoľko poschodová okrúhla alebo hranatá,  ale môže byť vyskladaná  aj z mini tortičiek alebo cupcakes, ktoré sú elegantne uložené na niekoľko poschodovom etažéri. Plnky ale aj korpusy torty môžete kombinovať a tak svadobná torta bude rôznorodá a každé poschodie bude iné. 

Veľký dôraz sa  kladie aj na vizuálnu stránku torty. Zladiť najdokonalejšiu chuť  a požadovaný  vizuál torty je umenie, ktoré  v rukách šikovných cukrárov spraví zo svadobnej torty hotové umelecké dielo. 

Candy bar – v dnešnej dobe už samozrejmosť každej svadby. Veľký dôraz kladieme aj na dekoráciu candy baru, ktorá je zladená so svadobnou výzdobou. Zabezpečíme vám dekoračné etažéry na zákusky a candy bar dodekorujeme sviečkami a kvetmi. Kombinovať môžete klasické zákusky s mini zákuskami, ktoré sú každým rokom rozmanitejšie. Obľúbené sú rôzne cupkaces, tiramisu poháriky, tartaletky, makrónky, brownies, ovocné košíčky…..Candy bar môžete doplniť aj o rôzne ovocné srdcia, ovocné kytice atď. Nezabudnite na svadobných hostí, ktorí majú rôzne intolerancie. Títo hostia si tiež pochutia na špeciálnych, pre nich určených  zákuskoch, ktoré im cukrári napečú. 

Spolupracujeme iba s vybranými dodávateľmi, ktorí majú pozitívne referencie.

Máte záujem o svadobnú tortu či candy bar?

E-mail

zuzana@shineproduction.sk

Telefónne číslo

+421 905 387 530

Galéria

Referencie

Vaše sny premeníme na skutočnosť!

V prípade záujmu o spoluprácu s našou agentúrou nás kontaktujte.
Tešíme sa na stretnutie s Vami.