Svadobná výzdoba

Prvý dojem, ktorý zažijete vstupom do svadobnej sály musí byť očarujúci a dychberúci. Preto pri tvorbe návrhu konceptu svadobnej výzdoby je pre nás dôležité poznať priestor vašej svadby, počet hostí a približný rozpočet, ktorý chcete vyčleniť na svadobnú výzdobu. Ak ešte ale nemáte vybraný svadobný priestor, naša svadobná agentúra vám pomôže s jeho výberom, zorganizujeme obhliadku a vďaka tomu zistíte, akou atmosférou priestor „dýcha“ a či je vhodný na oslavu vášho jedinečného dňa.

Z nádherných kvetov, sviečok a  dekorácii vytvoríme svadobnú výzdobu presne podľa vašich predstáv. Inšpirovať sa môžete aj  našimi realizáciami, ktoré nájdete v galérii alebo na našich sociálnych sieťach. Ak už máte jasnú predstavu o svadobnej výzdobe a nemáte záujem o návrh konceptu výzdoby,  stačí keď nám pošlete pár foto  výzdoby, ktorá sa vám páči a my vám vypracujeme cenovú ponuku.

V balíku svadobnej výzdoby vám zabezpečíme aj svadobnú kyticu, pierko pre svedka, pierka pre svadobných otcov, svedkov, kvetinové náramky pre mamičky, svedkyne, družičky, výzdobu svadobného auta, výzdobu candy baru. 

Naša svadobná agentúra pracuje so skúsenou a profesionálnou floristkou a dekoratérkami, ktoré sú „zapálené“ pre túto prácu . Pri celkovej tvorbe výzdoby pracujeme s detajlami s dôrazom na dokonalý výsledný estetický zážitok

Máte záujem o svadobnú výzdobu?

E-mail

zuzana@shineproduction.sk

Telefónne číslo

+421 905 387 530